Кінний клуб «Темпо» Львів


Кінний клуб «Темпо», Львів


Про нас • +38 (099) 381 68 74, +38 (097) 966 96 50 (Viber, Telegram, WhatsApp)
 • Львів, с.Зубра (на Окружній дорозі поруч ресторан Рафаель)
Останнє оновлення інформації: 21 травня 2020 р.
Офіційний сайт http://www.horseriding.lviv.ua/.

Тут можна замовити катання на конях як дітям, так і дорослим.

 
Маленьких діток (до 3р.) катають верхи по 1 колу - вартість складає 180грн
Діткам віку 4-6р. батьки можуть уже замовляти кінну прогулянку тривалістю до 30хв - вартість складає 550грн.
Дітям старшого віку (7-10р.) підійде катання до години часу - вартість складає до 900грн.
Підлітки від 11р. приходять спілкуватися та доглядати за кіньми. Інструктори верхової їзди вчать не тільки розуміти, правильно контактувати і поважати світ коней, а й любити свою роботу, уважно і відповідально її виконувати. Своїм прикладом показують, що життєвий успіх вимагає наполегливості, витривалості. Опанування емоціями, контроль над напливом енергії та скерування її у правильне русло - це ще один важливий аспект, який тренується під час догляду та роботи з кіньми і їзди верхи. Абонемент на уроки верхової їзди можна придбати в офісі конюшні (від 2200грн).

Молодь, закохані пари, батьки та люди старшого віку приходять в кінний клуб "Темпо" щоб відпочити від стрімкого темпу міста, розслабитися після навчання, офісної роботи. Тут можна організувати приємний і корисний відпочинок, який дозволяє скинути весь емоційний тягар буденності, зарядитися новими позитивними емоціями і енергією, привести в тонус тіло. Катання на конях може бути як релаксуючим, так і більш активним, драйвовим. Вам не потрібно купляти спецодяг для верхової їзди чи бути профі у цьому напрямку - тренери навчать вас в максимально спокійних та невимушених умовах насолоджуватись краєвидами з висоти сідла. Вартість катання на конях для дорослих залежить від тривалості, інтенсивності та типу прогулянки - від 700грн до вартості кількагодинного разового замовлення або абонемента. Також інструктор може бути як пішим, так і супроводжувати початкових вершників верхи на другому коні.
 
Замовити коня на фотозйомку з вашим чи штатним фотографом можна також у зручний час. Спеціальна програма по навчанню коней в "Темпо" розроблена для того, аби скакуни невимушено та максимально легко працювали з моделями (початківцями). Тварини лягають по команді, піднімають ножки, кланяються на один чи два зап'ястя, а також роблять свічку (піднімаються на задні ноги). Умови фотосесії та кінь обговорюються заздалегідь. Вартість звичайного коня для фотосесії 40/60хв - 700/900грн, трюкового 60/90хв - 1700/2050грн. Фотограф ваш або штатний встановлює ціни самостійно.

Кінна прогулянка, фотосесія з конем чи урок верхової їзди не залишать байдужим нікого. Радість та емоції, отримані під час занять, залишать незабутні приємні враження і вам захочеться відчути це ще не раз.

Кінний клуб «Темпо» — Запрошуємо у цікавий світ коней — катання на конях дорослим та дітям!


Графік роботи

  Понеділок
  Вівторок
  Середа
  Четвер
  П'ятниця
  Субота
  Неділя
  07:00 - 22:00

  Загальна інформація

 • рік заснування 2016
 • правила перебування Коли приходите до коней, ведіть себе тихо та стримано. Не шуміть, щоб не злякати скакунів та не створити дискомфорту іншим людям на конюшні. Не відпускайте дітей бігати без нагляду, заздалегідь попередьте інструктора верхової їзди про свій візит. Приносьте коням гостинці - яблука та моркву.

 Платіжна інформація

 • способи оплати Готівка, Банківська платіжна картка
 • підтримувані банківські карти Visa, Maestro, MasterCard

Спортивні послуги

Активний відпочинок

Екскурсія на конюшню

 • ціна 350 UAH

Крокова прогулянка лісом

 • ціна 700 UAH

Активна поїздка з конем супроводу

 • ціна 1500 UAH

Професійна фотосесія

 • ціна 1700 UAH

Регулярні уроки верхової їзди (8 занять)

 • ціна 2200 UAH
ЗАКЛАДИ З КРАСИВИМИ ВИДАМИ НА МІСТО ЛЬВІВ

Контакти
Графік роботи

  Понеділок
  Вівторок
  Середа
  Четвер
  П'ятниця
  Субота
  Неділя
  07:00 - 22:00